Activas dla firmy i domu- usługa sprzątania we Wrocławiu

TEL. 793 966 681

Sprzątanie biur, lokali i mieszkań

Czyszczenie wykładzin i posadzek

Pranie dywanów oraz tapicerki meblowej

Mycie okien i witryn

Firma sprzątająca z Wrocławia

Nasza firma sprzątająca istnieje na rynku od 2005 roku. Zajmujemy się profesjonalnym utrzymywaniem czystosci w różnego rodzaju obiektach. Do codziennych prac używamy sprzętu myjšcego i czyszczącego takich marek jak Numatic, Karcher, Taski, Vileda czy Comac. Przygotowalismy bogatą ofertę przeznaczoną dla firm oraz prywatnych domów. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Wrocławia zapoznaj się ze wszystkimi naszymi usługami porządkowymi.

Profesjonalne sprzątanie biur we Wrocławiu

Jestesmy specjalistami od utrzymywania czystosci między innymi w biurach i innych obiektach firmowych. Dbamy o to, aby usługi porządkowe wykonywane były rzetelnie oraz solidnie. W ramach kompleksowego sprzątania biur oferujemy odkurzanie, mycie podłóg, okien, witryn, stanowisk pracy, biurek, toalet, aneksów kuchennych, urządzeń, elementów wyposażenia, czyszczenie posadzek, a także pranie wykładzin, dywanów czy tapicerki meblowej. Potrzebujesz fachowego podejscia do porządku w siedzibie Twojej firmy we Wrocławiu? Wybierz specjalistów!

Sprzątanie mieszkań i domów we Wrocławiu

Oferujemy gruntowne, solidne sprzątanie w mieszkaniach jednorazowo, cyklicznie, po wyprowadzeniu się najemców, jak również po remoncie. Klientom z Wrocławia proponujemy kompleksowe usługi porządkowe, w ramach których podejmujemy się skutecznego czyszczenia posadzek, prania dywanów, czyszczenia tapicerki, dezynfekcji toalet oraz innych prac, które pozwalajš utrzymać wnętrze domu w czystosci. Chcesz, żeby Twoje mieszkanie lsniło? Zadzwoń do nas zajmiemy się tym!

Mycie okien przez specjalistów z Wrocławia

Klientom z Wrocławia oferujemy kompleksowe usługi porządkowe, w skład których wchodzi między innymi mycie okien oraz witryn sklepowych. Do pracy z zabrudzonymi szybami używamy profesjonalnego płynu, gumowych sciągaczek, skrobaczek, jak również sciereczek z mikrofibry. Myjemy szklane elewacje do maksymalnej wysokosci 6 m i powierzchni 200 m2, przy użyciu atestowanych drabin aluminiowych. Chcesz, żeby szyby w siedzibie Twojej firmy były idealnie czyste? Sprawdz cennik naszej ekipy sprzątajšcej.

Pranie tapicerki, czyszczenie dywanów Karcherem - w biurach i mieszkaniach

Urządzenia piorące Karcher przywracają czystosć powierzchniom tapicerowanym pozostawiając swieży i niepowtarzalny zapach. Biodegradowalna chemia Karcher jest bezpiecznym i skutecznym srodkiem piorącym, usuwającym brud oraz roztocza. Zadbaj o czystosć wykładzin biurowych, gdyż zwiększają komfort i satysfakcję z przebywania w zadbanych pomieszczeniach. Czy twój narożnik nie potrzebuje odswieżenia i usunięcia plam? Jesli tak, to korzystnie jest również po obniżonej i bardzo konkurencyjnej cenie zamówić usługę prania i czyszczenia Karcherem. Zadzwoń już teraz!!

Czyszczenie posadzek i pranie dywanów

Naszą firmę sprzątajšcą we Wrocławiu tworzą doswiadczeni specjalisci, dla których priorytetem jest najwyższa jakosć usługi. W ramach utrzymywania porządku w biurach oferujemy między innymi czyszczenie posadzek. Używamy do tego sprzętu marki Numatic, dodatkowo nakładamy warstwy polimerowe, wydłużając żywotnosć wykładzinom. Sprawdz wszystkie propozycje naszej firmy sprzątającej!Œ 2005 - 2022 - Activas.pl - Sprzątanie Wrocław

Activas.pl - firma sprzątająca wrocław, usługi porządkowe wrocław, sprzątanie wrocław, pranie wykładzin wrocław i sprzątanie biur wrocław